Specifická opatření ve společnosti KART
v souvislosti s šířením koronaviru a krizovým opatřením vlády ČR

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

  s ohledem na aktuální vývoj situace v souvislosti s krizovým opatřením vyhlášeným vládou ČR, rádi bychom Vás informovali, že společnost KART s.r.o. dále pokračuje ve své výrobní a obchodní činnosti a to bez zásadních omezení.

  Jsme připraveni plnit Vaše požadavky v normálním rozsahu a v našich obvyklých standardech a servisu. Každopádně je třeba sledovat naše webové stránky z důvodu neustále se měnící situace.

  Doporučujeme využívat náš elektronický obchod na webové adrese: https://eshop.kartace.cz, v co největší míře. 

  Od 17. 3. 2020, je na základě informací dopravce, dočasně omezena platba dobírkou za objednané zboží. Pro úhradu objednaného zboží tak upřednostňujeme online platbu platební kartou, případně zálohovou fakturou, pro stálé zákazníky fakturou. Platbu v hotovosti z důvodu minimalizování rizik nepřijímáme.

  Dále bychom Vás rádi upozornili, že jsme museli zavést i jistá omezení, ke kterým dochází v případě vaší osobní návštěvy našeho závodu ve Verneřicích. Tato opatření jsou nezbytná pro snížení rizik přenosu případné virové nákazy v souladu s vládním nařízením. 

  Až do odvolání jsou s okamžitou platností zavedena následující opatření:

  • Pracovní doba pro osobní výdej zboží zůstává nezměněna: Po – Pá 6:30 – 14:00. Mimo tuto dobu nebude možné zboží odebrat.
  • Nutnost předem informovat obchodní oddělení KART o přibližném čase, kdy dorazí vozidlo pro odvoz zboží, aby bylo možné objednávku včas připravit pro expedici a zkrátit tak čas návštěvy pro nakládku na nezbytné minimum.
  • Řidiči vozidel, kteří vjíždí do areálu společnosti KART s.r.o. pokud možno nevystupují, není-li to nezbytně nutné. 
  • Jestliže řidič své vozidlo opouští, musí použít ochranné pomůcky, jakými jsou rouška nebo respirátor. Při pohybu mimo vozidlo je pak nutné zachovávat vzájemný odstup od dalších osob nejméně 2 metry.
  • Vstup do prostor skladů, výroby a administrativní budovy je zakázán.

 
  Předem se omlouváme za tato omezení, ale jsou v zájmu zdraví jak našich, tak i vašich pracovníků.

  Věříme, že našim argumentům rozumíte a budete výše zmíněné pokyny respektovat a dodržovat.

  Děkujeme za pochopení a v případě dotazů se prosím obraťte na naše obchodní oddělení.

  Přejeme všem, v tomto nelehkém období, především pevné zdraví a těšíme se na spolupráci v „normálních časech“. Tým společnosti KART s.r.o.

Karanténní opatření ve společnosti KART