Opatření ve společnosti KART s.r.o.
v souvislosti s šířením koronaviru

 

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

dle aktuálního vývoje situace při šíření koronaviru COVID-19 v ČR, bychom Vás rádi informovali, že společnost KART s.r.o. nadále pokračuje ve své výrobní a obchodní činnosti a to bez zásadních omezení.

Tak jako tomu bylo i v průběhu roku 2020, i nyní jsme připraveni plnit Vaše požadavky, pokud to situace dovolí, v normálním rozsahu a v našich obvyklých standardech a servisu. I tak ale sledujte naše webové stránky, neboť se situace neustále mění.

Doporučujeme proto využívat náš elektronický obchod na webové adrese: https://eshop.kartace.cz, v co největší míře. Taktéž doporučujeme co nejvíce využívat bezhotovostní platební styk.

Jistá omezení ale v našem výrobním závodě ve Verneřicích stále přetrvávají. Především se jedná o opatření spojená s Vaší osobní návštěvou v našem výrobním závodě.

Až do odvolání jsou s okamžitou platností zavedena následující opatření:

  • Pracovní doba pro osobní výdej zboží zůstává stále nezměněna:
    Po – Pá: 06:30 -14:00. Mimo tuto dobu nebude možné zboží odebrat.
  • Nutnost předem informovat obchodní oddělení KART o přibližném čase, kdy dorazí vozidlo pro odvoz zboží, aby bylo možné zboží včas připravit pro expedici a zkrátit tak čas návštěvy pro nakládku zboží na nezbytné minimum.
  • Řidiči vozidel, které vjíždí do areálu společnosti KART s.r.o. pokud možno nevystupují, není-li to nezbytně nutné.
  • Jestliže řidič své vozidlo opouští, musí použít ochranné pomůcky, jakými jsou rouška nebo respirátor. Při pohybu mimo vozidlo je pak nutné zachovávat vzájemný odstup od dalších osob nejméně 2 metry.
  • Vstup do prostor skladů, výroby a administrativní budovy je zakázán.

Předem se omlouváme za tato omezení, ale jsou v zájmu zdraví jak našich, tak vašich pracovníků. Věříme, že výše zmíněné pokyny budete respektovat a dodržovat. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů se prosím obraťte na naše obchodní oddělení. Přejeme všem především pevné zdraví a těšíme se na spolupráci.

 

Ve Verneřicích dne: 04.01.2021

Tým společnosti KART s.r.o.

Opatření ve společnosti KART s.r.o.